DP BRAKES - BRAKE PAD SDP MZ/YAM FRT - SDP409HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 309 g (10,88 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 309 g |
| Gewicht Imperiaal | 10,88 Oz. |
| Lengtemaat | 74,9 mm |
| Imperiale Lengte | 2-61/64 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 10,4 mm |
| Breedte Imperial | 2-1/8" |
| Breedte (Metrisch) | 54 mm |
| Dikte | 10,4 mm (13/32") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 74,9 mm (2-61/64") |
| Breedte | 54 mm (2-1/8") |
| Thickness Imperial | 13/32" |
