DP BRAKES - BRAKE PAD P-M 124X4S 125X4SL - SDP607HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 6 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 1-27/64" |
| Lengtemaat | 36 mm |
| Breedte Imperial | 1-49/64" |
| Breedte (Metrisch) | 45 mm |
| Dikte | 6 mm (7/32") |
| Breedte | 45 mm (1-49/64") |
|---|---|
| Lengte | 36 mm (1-27/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 7/32" |
