DP BRAKES - BRAKE PAD SDP BMW FRT - SDP615HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,3 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-15/16" |
| Lengtemaat | 100 mm |
| Breedte Imperial | 2-3/16" |
| Breedte (Metrisch) | 56 mm |
| Breedte | 56 mm (2-3/16") |
|---|---|
| Lengte | 100 mm (3-15/16") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 21/64" |
