DP BRAKES - BRAKE PAD MX-SDP GAS/HUS/KTMFR - SDP617MX
29,84incl. BTW
29,84incl. BTW

29,84incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 196 g (6,88 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 196 g |
| Gewicht Imperiaal | 6,88 Oz. |
| Lengtemaat | 94,3 mm |
| Imperiale Lengte | 3-23/32" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Thickness Metric | 7,6 mm |
| Breedte Imperial | 1-29/64" |
| Breedte (Metrisch) | 37 mm |
| Dikte | 7,6 mm (19/64") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 94,3 mm (3-23/32") |
| Breedte | 37 mm (1-29/64") |
| Thickness Imperial | 19/64" |
