DP BRAKES - BRAKE PAD MX-SDP ATK/HUS/KTM - SDP622MX
29,84incl. BTW
29,84incl. BTW

29,84incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 3-5/64" |
| Lengtemaat | 78 mm |
| Breedte Imperial | 4,13 cm |
| Breedte (Metrisch) | 41,2 mm |
| Dikte | 9 mm (11/32") |
| Breedte | 41,2 mm (1-5/8") |
|---|---|
| Lengte | 78 mm (3-5/64") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 11/32" |
