DP BRAKES - BRAKE PAD SDP APR/DUC FRT - SDP630HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,7 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-61/64 |
| Lengtemaat | 75 mm |
| Breedte Imperial | 2-13/64" |
| Breedte (Metrisch) | 55,8 mm |
| Dikte | 8,7 mm (11/32") |
| Breedte | 55,8 mm (2-13/64") |
|---|---|
| Lengte | 75 mm (2-61/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 11/32" |
