DP BRAKES - BRAKE PAD SDP APR/DUC FRT - SDP638HH
45,59incl. BTW
45,59incl. BTW

45,59incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,5 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 1-3/8" |
| Lengtemaat | 35 MM |
| Breedte Imperial | 1-19/32" |
| Breedte (Metrisch) | 40,5 mm |
| Dikte | 7,5 mm (19/64") |
| Breedte | 40,5 mm (1-19/32") |
|---|---|
| Lengte | 35 mm (1-3/8") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 4 |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 19/64" |
