DP BRAKES - BRAKE PAD SDP BMW FRT - SDP639HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 281 g (9,92 oz.) Netto Gewicht |
| Gewichtsmaatstaf | 281 Gram |
| Gewicht Imperiaal | 9,92 oz. |
| Lengtemaat | 81,3 mm |
| Imperiale Lengte | 3-13/64" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 9 mm |
| Breedte Imperial | 1-13/16" |
| Breedte (Metrisch) | 46 mm |
| Dikte | 9 mm (11/32") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 81,3 mm (3-13/64") |
| Breedte | 46 mm (1-13/16") |
| Thickness Imperial | 11/32" |
