DP BRAKES - BRAKE PAD ATV SDP ALL F/R - SDP811MX
29,84incl. BTW
29,84incl. BTW

29,84incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 168 g (5,92 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 168 g |
| Gewicht Imperiaal | 5,92 oz. |
| Lengtemaat | 46 mm |
| Imperiale Lengte | 1-13/16 Duim |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Thickness Metric | 8 mm |
| Breedte Imperial | 1-25/32" |
| Breedte (Metrisch) | 45,2 mm |
| Dikte | 8 mm (5/16") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Lengte | 46 mm (1-13/16") |
| Breedte | 45,2 mm (1-25/32") |
| Thickness Imperial | 5/16" |
