DP BRAKES - BRAKE PAD MX-SDP HON FRT - SDP814MX
29,84incl. BTW
29,84incl. BTW

29,84incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 168 g (5,92 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 168 g |
| Gewicht Imperiaal | 5,92 oz. |
| Lengtemaat | 94 mm |
| Imperiale Lengte | 3-11/16 Inch |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Thickness Metric | 7,3 mm |
| Breedte Imperial | 1-1/4 Inch |
| Breedte (Metrisch) | 32 mm |
| Dikte | 7,3 mm (9/32") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 94 mm (3-11/16") |
| Breedte | 32 mm (1-1/4") |
| Thickness Imperial | 9/32" |
