DP BRAKES - BRAKE PAD ATV SDP POL FRT - SDP902MX
29,84incl. BTW
29,84incl. BTW

29,84incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 141 g (4,96 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 141 g |
| Gewicht Imperiaal | 4.96 Oz. |
| Lengtemaat | 97 mm |
| Imperiale Lengte | 3-13/16"" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Thickness Metric | 7 mm |
| Breedte Imperial | 1-9/16" |
| Breedte (Metrisch) | 39,5 mm |
| Dikte | 7 mm (9/32") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Lengte | 97 mm (3-13/16") |
| Breedte | 39,5 mm (1-9/16") |
| Thickness Imperial | 9/32" |
