DP BRAKES - BRAKE PAD P-M 125X4R 137X4R - SDP911HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 309 g (10,88 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 309 g |
| Gewicht Imperiaal | 10,88 Oz. |
| Lengtemaat | 69,4 mm |
| Imperiale Lengte | 2-47/64" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 7,9 mm |
| Breedte Imperial | 1-59/64 |
| Breedte (Metrisch) | 48,8 mm |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 69,4 mm (2-47/64") |
| Breedte | 48,8 mm (1-59/64") |
| Dikte | 7,9 mm (5/16") |
| Thickness Imperial | 5/16" |
