DP BRAKES - BRAKE PAD SDP HON MX REAR - SDP921MX
29,84incl. BTW
29,84incl. BTW

29,84incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 141 g (4,96 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 141 g |
| Gewicht Imperiaal | 4.96 Oz. |
| Lengtemaat | 59,5 mm |
| Imperiale Lengte | 2-11/32" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Thickness Metric | 9,5 mm |
| Breedte Imperial | 1-47/64" |
| Breedte (Metrisch) | 43,9 mm |
| Dikte | 9,5 mm (3/8") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Achter |
| Lengte | 59,5 mm (2-11/32") |
| Breedte | 43,9 mm (1-47⁄64") |
| Thickness Imperial | 3/8" |
