DP BRAKES - BRAKE PAD SDP KAW ST FRT - SDP922HH
34,17incl. BTW
34,17incl. BTW

34,17incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 196 g (6,88 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 196 g |
| Gewicht Imperiaal | 6,88 Oz. |
| Lengtemaat | 69,5 mm |
| Imperiale Lengte | 2-47/64" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Thickness Metric | 7,5 mm |
| Breedte Imperial | 1-15/16" |
| Breedte (Metrisch) | 49,5 mm |
| Dikte | 7,5 mm (19/64") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Sport HH+ |
| Stuks | Set van 2 |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Voor |
| Lengte | 69,5 mm (2-47/64") |
| Breedte | 49,5 mm (1-15/16") |
| Thickness Imperial | 19/64" |
