DP BRAKES - BRAKE PAD SDP YZF 03 MX REAR - SDP940MX
29,84incl. BTW
29,84incl. BTW

29,84incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Gewicht | 168 g (5,92 oz.) Netto Gewicht. |
| Gewichtsmaatstaf | 168 g |
| Gewicht Imperiaal | 5,92 oz. |
| Lengtemaat | 66,9 mm |
| Imperiale Lengte | 2-5/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Thickness Metric | 10,7 mm |
| Breedte Imperial | 1-27/64" |
| Breedte (Metrisch) | 36 mm |
| Dikte | 10,7 mm (27/64") |
|---|---|
| Merk | DP BRAKES |
| Stijl | SDP Pro-MX |
| Stuks | Set |
| Productnaam | Remblok |
| Materiaal | Koperlegering |
| Montagepositie | Achter |
| Lengte | 66,9 mm (2-5/8") |
| Breedte | 36 mm (1-27/64”) |
| Thickness Imperial | 27/64" |
