K & N - AIR FIL SUZ VS1400 - SU1487
114,99incl. BTW
114,99incl. BTW

114,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 22,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 22,00 mm (0,875") |
| Filtervorm | Paneel |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Grijs |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Paar |
| Merk | K & N |
| Filter Hoogte Imperiaal | 0,875" |
