K & N - AIR FLTR SUZ 1500 INTRUDR - SU1598
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 111,00 mm |
| Flenspositie | Geen |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 111,00 mm (4,375") |
| Filtervorm | Ovaal |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Hoogdoorstromend |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Basiskleur | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Filter Hoogte Imperiaal | 4,375" |
