K & N - AIR FIL DRZ400 (S&R) - SU4000
93,99incl. BTW
93,99incl. BTW

93,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 76,00 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 5,12 Duim |
| Binnendiameter Metrisch | 130,00 mm |
| Filterhoogte | 76,00 mm (3,00") |
| Filtervorm | Rond , Taps toelopend |
| Binnendiameter | 130,00 mm (5,12") |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Hoogdoorstromend |
| Materiaal | Rubber |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Rood |
| Stuks | Elk |
| Filter Hoogte Imperiaal | 3.00" |
