K & N - AIR FIL GS500 - SU5589
93,99incl. BTW
93,99incl. BTW

93,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 127,00 mm |
| Flenspositie | Geen |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 127,00 mm (5,00") |
| Filtervorm | Rond |
| Kenmerken | Wasbaar |
|---|---|
| Model | Hoogdoorstromend |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Basiskleur | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Filter Hoogte Imperiaal | 5.00" |
