K & N - AIR FIL GSXR6/750/1000 - SU7500
93,99incl. BTW
93,99incl. BTW

93,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Breedte Imperial | 6,75" |
| Lengtemaat | 289,00 mm |
| Imperiale Lengte | 11,38 Duim |
| Filtervorm | Paneel |
| Filterhoogte | 21,00 mm (0,813") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Filter Hoogte Meter | 21,00 mm |
| Breedte (Metrisch) | 171,00 mm |
| Breedte | 171,00 mm (6,75") |
| Lengte | 289,00 mm (11,38") |
|---|---|
| Merk | K & N |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Filter Hoogte Imperiaal | 0,813" |
