K & N - AIR FIL TRIUMPH - TB9097
72,99incl. BTW
72,99incl. BTW

72,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Breedte Imperial | 3,94 |
| Lengtemaat | 229,00 mm |
| Imperiale Lengte | 9,02 |
| Filtervorm | Paneel |
| Filterhoogte | 27,00 mm (1,063") |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Filter Hoogte Meter | 27,00 mm |
| Breedte (Metrisch) | 100,00 mm |
| Breedte | 100,00 mm (3,94") |
| Lengte | 229,00 mm (9,02") |
|---|---|
| Merk | K & N |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Filter Hoogte Imperiaal | 1,063" |
