EPI - SPRING SUSP FRT HD POL - WE321450
76,79incl. BTW
76,79incl. BTW

76,79incl. BTW
| Type | Schokdemper |
|---|---|
| Lijnveercoëfficiënt Metric | 1,81 kg/mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Lineaire Veerstijfheid | 1,81 kg/mm (101,00 lb/in) |
| Veringstype | Enkel Lineair Stijgingspercentage |
| Plicht | Robuust |
| Montagepositie | Voor |
|---|---|
| Productnaam | Veer |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | EPI |
| Lineaire Veerkoers Imperial | 101,00 lb/in |
