K & N - AIR FIL YAM R1 - YA0089
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Type | OE Vervanging |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 113,00 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 113,00 mm (4,438") |
| Filtervorm | Overig |
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
|---|---|
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Rood |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | K & N |
| Filter Hoogte Imperiaal | 4.438" |
