K & N - AIR FIL YAM XT600 '90- - YA6090
72,99incl. BTW
72,99incl. BTW

72,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 21,00 mm |
| Paneel buitenafmetingen (Lengte x Breedte) | 156 mm x 90 mm (6,125" x 3,563") |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Filterhoogte | 21,00 mm (0,813") |
| Filtervorm | Paneel |
| Lengtemaat | 156,00 mm |
| Lengte | 156,00 mm (6,14") |
|---|---|
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Basiskleur | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Filter Hoogte Imperiaal | 0,813" |
