K & N - AIR FIL FZR1000 - YA7585
104,99incl. BTW
104,99incl. BTW

104,99incl. BTW
| Merk | K & N |
|---|---|
| Filter Hoogte Meter | 124,00 mm |
| Flenspositie | Geen |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Binnendiameter | 2,50" |
| Binnendiameter Metrisch | 64,00 mm |
| Filterhoogte | 124,00 mm (4,875") |
| Filtervorm | Rond |
| Binnendiameter | 64,00 mm (2,50") |
|---|---|
| Kenmerken | Wasbaar |
| Model | Hoogdoorstromend |
| Materiaal | Rubber |
| Filtermedia Materiaal | Katoenen gaas |
| Productnaam | Luchtfilter |
| Basiskleur | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Filter Hoogte Imperiaal | 4.875" |
