K & N - AIR FILTER KLX2505/KLX300 - 10114583
139,98incl. VAT
139,98incl. VAT

139,98incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Inside Diameter Metric | 170.00 mm , 152.00 mm |
| Filter Height | 57 mm (2,25") |
| Filter Shape | Tapered , Round |
| Inside Diameter | 170,00 mm (6,69") , 152,00 mm (6,00") |
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Red , Black |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Inside Diameter Imperial | 6.00" , 6.69" |
