MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF HONDA PIONEER500 MUD - 05211718
219,01incl. VAT
219,01incl. VAT

219,01incl. VAT
| Type | One Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 7-1/2" |
| Height Metric | 19 cm |
| Length Imperial | 47-1/4" |
| Length Metric | 120 cm |
| Height | 19 cm (7-1/2") |
| Width Imperial | 3.1" |
| Width Metric | 79 cm |
| Width | 79 cm (31") |
| Length | 120 cm (47-1/4") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | One-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
