MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO T-FLOATER FT - 17103715
340,34incl. VAT
340,34incl. VAT

340,34incl. VAT
| Type | Two Piece (Floating) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Outside Diameter | 320 mm (12-19/32'') |
| Inside Diameter | 102,2 mm (4.02") |
| Features | Standard |
| Shape | Round |
| Material | Stainless Steel , Aluminum |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Stainless Steel , Black |
| Units | Each |
| Style | Full-Floating |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 120,0 mm |
