ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV KAW - 11420018
145,48incl. VAT
145,48incl. VAT

145,48incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 39-3/8" |
| Length Metric | 99.06 cm |
| Width Imperial | 1-17/64" |
| Width Metric | 32.15 mm |
| Width | 32,15 mm (1-17/64") |
| Length | 99,06 cm (39-3/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
