ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5009 - 02130517
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-19/32" |
| Imperiale Binnendiameter | 0,71" |
| Binnendiameter Metrisch | 18 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 66 mm |
| Imperiale Lengte | 3-15/64 |
| Lengtemaat | 82 MM |
| Buitendiameter | 66 mm (2-19/32") |
| Binnendiameter | 18 mm (0,71 Duim) |
| Lengte | 82 mm (3-15/64") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
