ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5016 - 02130523
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-17/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 0,71" |
| Binnendiameter Metrisch | 18 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 57,5 mm |
| Imperiale Lengte | 3-5/16" |
| Lengtemaat | 84 mm |
| Buitendiameter | 57,5 mm (2-17/64") |
| Binnendiameter | 18 mm (0,71 Duim) |
| Lengte | 84 mm (3-5/16") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
