ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5022 - 02130529
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 3-5/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 13/16" |
| Binnendiameter Metrisch | 21 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 78 mm |
| Imperiale Lengte | 3-21/32" |
| Lengtemaat | 93 mm |
| Buitendiameter | 78 mm (3-5/64") |
| Binnendiameter | 21 mm (13/16") |
| Lengte | 93 mm (3-21/32") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
