OHLINS - OHLIN R&T 04 FRK SPRG 9.5 - 04050055
75,95incl. BTW
75,95incl. BTW

75,95incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Veerconstante Metrisch | 0,99 kg/mm |
| Veerconstante | 0,99 kg/mm (54,24 lb/in) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 10,25 |
| Lengtemaat | 260,00 mm |
|---|---|
| Lengte | 260,00 mm (10,25") |
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Elk |
| Merk | OHLINS |
| Veerconstante Imperial | 54,24 lb/in |
