OHLINS - OHLINS FORK SPRINGS 7.0 - 04051066
167,78incl. BTW
167,78incl. BTW

167,78incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Veerconstante Metrisch | 0,714 kg/mm |
| Veerconstante | 0,714 kg/mm (39,97 lb/in) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 11,81" |
| Lengtemaat | 300,00 mm |
|---|---|
| Lengte | 300,00 mm (11,81") |
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Paar |
| Merk | OHLINS |
| Veerconstante Imperial | 39,97 lb/in |
