OHLINS - FF SPRING KIT 25.5/300/9.0-FKS - 04051069
167,78incl. BTW
167,78incl. BTW

167,78incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Veerconstante Metrisch | 9.00 n/mm |
| Veerconstante | 9,00 N/mm (51,39 lb/in) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 11,81" |
| Lengtemaat | 300,00 mm |
| Voorvork Buisdiameter Imperiaal | 1,00 |
| Vorkbuis Diameter Metrisch | 25,50 mm |
|---|---|
| Voorvorkbuisdiameter | 25,50 mm (1,00") |
| Lengte | 300,00 mm (11,81") |
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Paar |
| Merk | OHLINS |
| Veerconstante Imperial | 51,39 lb/in |
