OHLINS - FF SPRING KIT 25.5/260/9.0 - 04051071
167,78incl. BTW
167,78incl. BTW

167,78incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Veerconstante Metrisch | 0,918 kg/mm |
| Veerconstante | 0,918 kg/mm (51,39 lb/in) |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 10,25 |
| Lengtemaat | 260,00 mm |
|---|---|
| Lengte | 260,00 mm (10,25") |
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Paar |
| Merk | OHLINS |
| Veerconstante Imperial | 51,39 lb/in |
