OHLINS - FF SPRING KIT 25.5/260/10.5 - 04051074
167,78incl. BTW
167,78incl. BTW

167,78incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Veerconstante Metrisch | 10,50 n/mm |
| Veerconstante | 10,50 N/mm (59,95 lb/in) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 10,25 |
| Lengtemaat | 260,00 mm |
| Voorvork Buisdiameter Imperiaal | 1,00 |
| Vorkbuis Diameter Metrisch | 25,50 mm |
|---|---|
| Voorvorkbuisdiameter | 25,50 mm (1,00") |
| Lengte | 260,00 mm (10,25") |
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Paar |
| Merk | OHLINS |
| Veerconstante Imperial | 59,95 lb/in |
