OHLINS - FF SPRING KIT 25.5/300/9.5-FKS - 04051252
167,78incl. BTW
167,78incl. BTW

167,78incl. BTW
| Type | Vorkveren |
|---|---|
| Merk | OHLINS |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Voorvorkveren |
| Lengte | 300,00 mm (11,81") |
|---|---|
| Lengtemaat | 300,00 mm |
| Imperiale Lengte | 11,81" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Rijstijl | V-Twin |
