OHLINS - FF SPRING KIT 44.6/471/4.3 - 04051342
167,78incl. BTW
167,78incl. BTW

167,78incl. BTW
| Type | Vorkveren |
|---|---|
| Merk | OHLINS |
| Stuks | Paar |
| Productnaam | Voorvorkveren |
| Lengte | 471,00 mm (18,54") |
|---|---|
| Lengtemaat | 471,00 mm |
| Imperiale Lengte | 18,54" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
