K&S TECHNOLOGIES - FORK BOOT KIT - 04060028
28,83incl. BTW
28,83incl. BTW

28,83incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Ingekorte Lengte Metriek | 108,00 mm |
| Voor Fork Tybe Diameter (Slider) Imperial | Binnenste diameter onder 1.89" - 2.13" , Boven binnen diameter 1.26" - 1.50" |
| Voor vorkbuisdiameter (slider) metrisch | Buitenste binnendiameter 48,00 mm - 54,00 mm , Bovenzijde Binnen Diameter 32.00 mm - 38.00 mm |
| Totale lengte Imperial | 9,75" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 247,65 mm |
| Ingevallen Lengte | 108,00 mm (4,25") |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
|---|---|
| Voor Vorkbuis Diameter (Slider) | Lagere binnendiameter 48 mm - 54 mm (1,89" - 2,13") , Bovenste binnendiameter 32 mm - 38 mm (1,26" - 1,50") |
| Totale Lengte | 247,65 mm (9,75") |
| Productnaam | Bootkit |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Stijl | 15-Tand |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Ingezakte Lengte Imperial | 4,25" |
