K&S TECHNOLOGIES - FORK BOOT KIT - 04060029
27,81incl. BTW
27,81incl. BTW

27,81incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Voor Fork Tybe Diameter (Slider) Imperial | Grote Binnen Diameter 1.77" , Kleine binnendiameter 1.26" |
| Totale lengte Imperial | 7,48" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 190,00 mm |
| Ingevallen Lengte | 120,00 mm (4,74") |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Voor Vorkbuis Diameter (Slider) | Grote Binnendiameter 45,00 mm (1,77") , Kleine binnendiameter 32,00 mm (1,26") |
|---|---|
| Totale Lengte | 190,00 mm (7,48") |
| Productnaam | Bootkit |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Stijl | 20-Tands |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Ingekorte Lengte Metriek | 120,00 mm |
