K&S TECHNOLOGIES - FORK BOOT KIT - 04060030
38,87incl. BTW
38,87incl. BTW

38,87incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Ingekorte Lengte Metriek | 75,00 mm |
| Voor vorkbuisdiameter (slider) metrisch | Binnenste diameter 60,00 mm , Buitenste binnen diameter 40,00 mm |
| Totale lengte Imperial | 5,91" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 150,00 mm |
| Ingevallen Lengte | 75,00 mm (2,95") |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Voor Vorkbuis Diameter (Slider) | Lage Binnendiameter 60,00 mm (2,36") , Bovenste binnendiameter 40,00 mm (1,58") |
|---|---|
| Totale Lengte | 150,00 mm (5,91") |
| Productnaam | Bootkit |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Stijl | 10-Tand |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Ingezakte Lengte Imperial | 2,95" |
