K&S TECHNOLOGIES - FORK BOOT KIT HON - 04060065
32,36incl. BTW
32,36incl. BTW

32,36incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Voor Fork Tybe Diameter (Slider) Imperial | Buitendiameter 1.93" , Boven Binnen Diameter 1.73" |
| Voor vorkbuisdiameter (slider) metrisch | Buitendiameter 49,00 mm , Boven Binnen Diameter 44,00 mm |
| Totale lengte Imperial | 7,28" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 185,00 mm |
| Ingevallen Lengte | Standaard |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Voor Vorkbuis Diameter (Slider) | Lagere Binnendiameter 49,00 mm (1,93") , Bovenste Binnen Diameter 44,00 mm (1,73") |
|---|---|
| Totale Lengte | 185,00 mm (7,28") |
| Productnaam | Bootkit |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Stijl | 12-Tand |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Ingezakte Lengte Imperial | Standaard |
