K&S TECHNOLOGIES - FORK BOOT KIT TRI/BSA - 04060067
39,62incl. BTW
39,62incl. BTW

39,62incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Ingekorte Lengte Metriek | 111,00 mm |
| Voor Fork Tybe Diameter (Slider) Imperial | Binnen-diameter onder 1.46" - 1.65" , Bovenbinnen diameter 1.06" - 1.26" |
| Voor vorkbuisdiameter (slider) metrisch | Onderste Binnen Diameter 37.00 mm - 42.00 mm , Boven Binnen Diameter 27,00 mm - 32,00 mm |
| Totale lengte Imperial | 6,25" |
| Ingevallen Lengte | 111,00 mm (4,37") |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Voor Vorkbuis Diameter (Slider) | Lagere binnendiameter 37 mm - 42 mm (1,46" - 1,65") , Bovenste Binnendiameter 27 mm - 32 mm (1,06" - 1,26") |
|---|---|
| Totale Lengte | 159,00 mm (6,25") |
| Productnaam | Bootkit |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Standaard |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Ingezakte Lengte Imperial | 4,37" |
