K&S TECHNOLOGIES - FORK BOOT KIT TRI/BSA - 04060068
34,47incl. BTW
34,47incl. BTW

34,47incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Totale lengte in metrische eenheden | 175,00 mm |
| Ingevallen Lengte | 95,00 mm (3,74") |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Voor Vorkbuis Diameter (Slider) | Lagere binnen diameter 48 mm - 53 mm (1,89" - 2,09") , Bovenste binnendiameter 49 mm - 54 mm (1,93" - 2,13") |
| Totale Lengte | 175,00 mm (6,89") |
|---|---|
| Productnaam | Bootkit |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Standaard |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Totale lengte Imperial | 6,89" |
