K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 27X39X10.5 - 04070533
13,77incl. BTW
13,77incl. BTW

13,77incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1.54" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,06" |
| Binnendiameter Metrisch | 27,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 39,00 mm |
| Dikte | 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Buitendiameter | 39,00 mm (1,54") |
| Binnendiameter | 27,00 mm (1,06") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,41" |
