K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 31X43X12.5 - 04070538
14,67incl. BTW
14,67incl. BTW

14,67incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 12,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,69" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,21" |
| Binnendiameter Metrisch | 31,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 43,00 mm |
| Dikte | 12,50 mm (0,49") |
|---|---|
| Buitendiameter | 43,00 mm (1,69") |
| Binnendiameter | 31,00 mm (1,21") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,49" |
