K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 33X45X10.5/12 - 04070540
14,67incl. BTW
14,67incl. BTW

14,67incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,50 mm , 12,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,77" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,28" |
| Binnendiameter Metrisch | 33,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 45,00 mm |
| Dikte | 10,50 mm (0,41") , 12,00 mm (0,47") |
|---|---|
| Buitendiameter | 45,00 mm (1,77") |
| Binnendiameter | 33,00 mm (1,28") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,47" , 0,41" |
