K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 34X46X10.5 - 04070543
14,67incl. BTW
14,67incl. BTW

14,67incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,81" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,34" |
| Binnendiameter Metrisch | 34,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 46,00 mm |
| Dikte | 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Buitendiameter | 46,00 mm (1,81") |
| Binnendiameter | 34,00 mm (1,34") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,41" |
