K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 35X48X11 - 04070546
14,67incl. BTW
14,67incl. BTW

14,67incl. BTW
| Type | Vork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 1,89" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,37" |
| Binnendiameter Metrisch | 35,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 48,00 mm |
| Dikte | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Buitendiameter | 48,00 mm (1,89") |
| Binnendiameter | 35,00 mm (1,37") |
| Productnaam | Afdichting |
| Stuks | Paar |
| Merk | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0,43" |
